4 Goma 185 /65 / 15

Shitet nga: Aldiklajdi 05 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te ardhura nga gjermania .cmimi nga 25 deri 35 mij leke copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim