4 Goma 165 60 14 gleber gjermane 80%

Shitet nga: Aldiklajdi 17 Shk 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat ne gjendje shum te mire . Te katra ne nje lule
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim