2 goma kamjoni295-80-22.5

Shitet nga: Aldiklajdi 15 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat nuk jane ne nje lule
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim