2 Goma 295-40-20 pirelli

Shitet nga: Aldiklajdi 12 Gsh 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma cmimi 50 mije lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim