2 Goma 255-50-20. Pirelli

Shitet nga: Aldiklajdi 17 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Njera gome eshte e re fare ,tjetra 80 % gome
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim