U SHITEN FLM ...4 Goma 195 / 65 / 15 Gudjer

Shitet nga: Aldiklajdi 29 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cope ne nje lule ..GOMAT TE ARDHURA NGA GJERMANIA 110 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim