Okazion Disqe 20 inch origjin + goma

Shitet nga: Doke Porshe 19 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

540 EUR   1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Porsche 20'' me ngjyre matt te zeze origjinal + goma te reja si disqet , jane shum pak te perdorur sjan perdorur as 2 jave . Gomat jane 275/45 R20 111 VXL . Marka e gomes TriAce Carrera . Disqet jane blere ne itali .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim