Goma me shumic dhe pakic

Shitet nga: Aldi klajdi Dje 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe disqe nr 12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22.----- 17.5 -----19.5-----22.5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim