4 Goma DIMRI E VERORE 255 45 -18.Dunlop

Shitet nga: Klajdialdi 18 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te katra ne nje lule . te ardhura nga gjermani.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim