4 GOMA VERORE 235 60 18 pirelli

Shitet nga: aldiklajdi 23 Krr 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te pa perdorura ne shqipri verore 4 te njejten lule cmimi 140 mije leke 4 cope.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim