4 GOMA VERORE 235 60 18 continental 2014

Shitet nga: aldiklajdi 15 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat continental. Pirelli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim