Moto Yamaha Dragstar 650cc -06

Shitet nga: Shkelqimi 06 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Yamaha Dragstar 650 cc Viti 2006, ka origjinal 16567 km, dokumenta te rregullta, te paguara deri ne qershor 2016. Motori ka bere disa rruge jashte Shqiperise.
Kete motorr e kam blere une me 2800 Km. Eshte perdorur ne Shqiperi nje vit. Marmidat i ka me nje zhurme te vecante. Disponoj edhe marmidat silente origjinale te motorrit, te cilat mund te vendosen vetem duke liruar fiksueset e tyre. Cdo gje ne motor eshte origjinale ne gjendje te shkelqyer dhe mirembajtur.
Motori shitet per arsye se dua te marr nje model tjeter me kubikazh me te madhe dhe vit prodhimi me te ri. Motorri shitet me nje cmim 4500 euro. Telefono 0672933007.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim