Jawa 350 super jawa -80

Shitet nga: jawa 23 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
shes jawa super jawa izh jupiter 5 dhe pjes jawa te vjetra dhe grupe 175 250 dhe 350
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim