Motor Skuter MBK Skyliner 125 cc

Shitet nga: Elson Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR   999 EUR

Viti: 2004
Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: MBK
Modeli: Skyliner
MBK Skyliner 125 Cc. Me dogane te paguar. Me 22000 Km te veta origjinale. 125 cc,qe do te thote qe mund te ecesh dhe me patente e makines te klasit B.I ardhur nga Zvicra. Me goma te reja. Me sinjalet dhe drita qe i funksionojn te gjitha. cel :0685074611.. 0698397855
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim