mercedes benz

Shitet nga: arti 03 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet makin Mercedes Benz ml 320 4matik me Nafte viti prodhimit 2008 me marshe timon me bagjo xhami lekur kamosh buton ndezje me start full option me 2 pal disqe me gjith goma e sapo ardhur nga belgjika me gjitha sherbimet e bera ne gjendje te perkryer bej dhe ndrrim .Nr tel 0692071666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim