VW Phaeton 3.0 dizel -04

Shitet nga: enio 28 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion PHAETON bej dhe ndrrime . 3.0 dizel teper e shpejt , 4x4 teper komode sedile ngorje ftohje , masazh , xenon bi xenon ,goma te reja, sensor parkimi , baxho xhami , etj
0664024444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim