VW GOLF 4 2002 AUTOMAT (TRRONIK) -02

Shitet nga: Ervis 22 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire, dhe me dokumenta deri ne 05/2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim