Toyota 4-Runner dizel -94

Shitet nga: denis 14 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Me targa te reja dhe me letra te prera deri ne fund te 2015,me sendile lekure me komando,timon sportiv,dhe me goma te pershtatshme per terrene malore dhe te veshtira,4x4,ngjyre blu e erret ne te zeze,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim