Toyota 4-Runner diesel -99 shes

Shitet nga: Myqerem 02 Sht 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion.. Shitet TOYOTA 4-Runner !!
Viti i prodhimit 1999.!!
Taksa dhe siguracion te prera deri ne Gusht 2017
Ne gjendje te shkelqyher !!
Te gjitha sherbimet e bera dhe goma te reja..!!
Me Kondicioner.!!
4x4...!!
e shes per arsye mosperdorimi,cmimi i pa negociushem.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim