SUZUKI IGNIS 1.3 benzin

Shitet nga: aldo 29 Mar 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Ignis
SUZUKI IGNIS , VITI 2007 , MOTORR 1.3 BENZINE , ME 4 PORTA , NGJYRE E ZEZE , ME DISQE ALUMINI , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KAMBJO MANUALE ...58.000 KM ,TE VETAT NGA FABRIKA, NE GJENDJE PERFEKTE , , ME LETRA TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2017. CMIMI : 3700 EURO .. KONTAKTOJNE VETEM TE INTERESUARIT NEPERMJET MAILIT tironsi.king@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim