Seat Toledo 1.9 dizel -04

Shitet nga: Klenti 11 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Seat Toledo
Viti 2004
Nafte 1.9
Ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike
Me dogane te paguar
E sapo ardhur nga Gjermania dhe e sapo targuar dmth me letra per 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim