Okazion Peugeot partner 1.9 nafte viti 2007

Shitet nga: Peugeot 16 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Peugeot Partner viti 2007 nafte 1.9 me kilometra origjinale 132000 km ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Ka nje vit ne shqiperi eshte perdorur. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi 4000 euro i diskutueshem. Nr jane 00355662777333; 00355672777333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim