Peugeot 307 1.4 hdi -03

Shitet nga: indrit 23 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir
Me dokumenta te paguar deri ne gushtin e 2015
Me kondicioner me xhame elektrik
Dhe me perde origjinale te makines
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim