OPEL ASTRA NAFTE 4 PORTA ME DOGANE

Shitet nga: KEVIN 16 Maj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA , VITI 2005 , MOTORR 1.7 CDTI ( NAFTE ) , CD , KONDICONER , KOMPJUTER BORDI , OPSIONE NE TIMON ,DISQE GHE GOMA TE REJA, LEKURE , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ,ME DOGNAE TE PAGUAR , CMIMI : 3900 EURO . CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim