Okazion Renault Kangoo 1.5dci nafte -03

Shitet nga: merxhan 03 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes renault kangoo ne gjendje pune te perkryer, makina ka keto parametra;
Motorr 1.5 dci me nafte
Viti prodhimit 2003
Ngjyra metalizato
Makina eshte monovolum e cila ka hapesire te madhe per te kryer pune te ndryshme e cila aktualisht perdoret per transport i veglave muzikore ,DJ.
E pajisur me dokumenta te rregullta me targa TR
Taksat vjetore te paguara te cilat kushtojne 80 mi leke te vjetra
Brenda eshte e mbajtur teper mire, eshte luksoze
Motorri punon ne gjendje shum te mire, vaj dhe filtra, rryp dinamo te sapo vendosura..
Makina eshte shume mirmbajtur...
Shitet per arsye ekonomike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim