OKAZION-Mercedes ML 270 dizel -02

Shitet nga: joni 20 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet ML 270 CDI:
Kambio automatike, ne gjendeje motorrike, xhenerike dhe vizuale perfekte.Targa te reja, targa eshte e zgjedhur..Makina ka 150.000 km origjinale.Xhama te zinj tapiceri bezhe shume e paster,bagazhier me 6 CD.Sedilje me ngrohje .sensor parkimi mbrapa .e kompletuar me inokse para-mbrapa dhe anash (te montuara ne angli)
Per te interesuarit makina mund te kontrollohet kur te deshironi.
E theksoj makina shitet per arsye mos perdorimi.
cmimi i diskutueshem.. mundesi ndrrimi

0686880973
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim