Mercedes AMG 350 benzin -10

Shitet nga: erpo 16 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Benz AMG-350, viti 2010 aktualisht 60 000 km, benzine kambio automatike dhe shume opsione te tjera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim