Fiat Punto 1.2 Benzin -05

Shitet nga: Fiat 16 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
OKAZION !!!
Shes Fiat Punto
Viti Dhjetor 2004
Fuqia Motorrike :1.2 Benzin
5 dyer
Abs
Airbag
Kondicioner
Kasetofon Mp3 me disqe
Xhama dhe pasqyra elektrike
Fener Xeno
Timon hidraulik me opsion City
Goma dhe bateri te sapoblera
SensorParkimi
Sherbime te sapokryera
Makina ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove
Shitet ose nderrohet
Cmim i padiskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim