DACIA SANDERO STEPWAY

Shitet nga: andi allushi 21 Jan 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dacia
Modeli: Sandero
Të dhënat Teknike:
Data e parë e regjistrimit: 2010
Motorri: Naftë 1.5
Kambio: Manuale
Kilometra: 105.000 km
Fuqia: 70 KF
Nr. Vendeve: 4+1
Ngjyra: Gri e erret
Pronar të mëparshëm të automjetit: 1

Dokumenta te vlefshme
Konsumi kombinuar : 4.5 l /100 km
Opsionet:

·Sistem frenimi ABS
·Airbag për shoferin + pasagjerin
·Fenerë mjegulle
·Xhamat e parë me komandim elektrik
·Kondicioner
·Mbyllje qëndrore me pult
·Gomë rezervë me dimensione normale
·Disqe Alumini 16"
·Shina gjatesore te kromuara
·Parakolpi dhe prapakolpi ne ngjyren e karrocerise
·Parakolpi dhe prapakolpi me rifinitura të kromuara
·Timon elektrik
·Immobilizer
·Timon lekure
·Marmitë e kromuar
·Sediljet e pasme të palosshme
·Radio Cd/mp3
·Pasqyra te kromuara
·Ngjyra metalizato
·Dorezat e dyerve te kromuara

Automjeti eshte blere i ri me 0 kilometra dhe disponon liber per te gjithe sherbimet e kryera.

Dokumenta te paguara deri ne shtator 2016 !

Mob : + 355 67 60 00 566
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim