BMW X5 full option M Power

Shitet nga: 18 Nën 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   9 499 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 Full Option M Power ''Shitet per arsye mosperdorimi''

Përshkrim i sendit:
BMW X5—2996 CV Diesel M-POWER E parkuar brenda ne garazh Viti Prodhimit Nentor 2004 me 190.000 km origjinale Kamio automatic tiptronik me tavan te madh xhami PANORAM xhama te zinj origjinal cd player tel navigator bagazhier me 6 cd kompjuter bordi pilot automatik hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinal disqe alumini 20'' M-POWER gomat 80% te reja bi kseno sensor dritash sensor shiu xhama pasqyra elektrike sallon lekure ngjyre gri sedilje elektrike shkalle anesore sensor parkimi .Letra te gjitha te paguara deri me Maj 2017 TARGA AA.Te gjitha sherbimet e bera ne ne menyre periodike gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike. Ne gjendje Perfekte. Cmimi-8000 Euro Bledi Cel-0685633213
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim