BMW 320 dizel -02

Shitet nga: Enea 21 Dhj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW Seria 3 E46 me portobagazh 320d.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dokumenta te regullta.Kambio Automatike tip tronik me 6 marshe, fenere ksenon, sensor drite, sensor shiu, kontroll automatik diferenciali, motor 2.0 Diesel 182 kuaj fuqi me paket shpejtesie, Bodykit "M-packet", baxhe automatike me xham te eret panoramik,goma te reja dhe disqe alumini 17",impiant stereo system sony +amplifik MTX+Subwufer MTX 600W,Set white led te gjitha dritave te brendeshme dhe indietros.
Konsum shume i ulet 5l/100 km-Autostrade,6.5l -E kombinuar,7.5l-Qytet .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim