E 270 CDI -01 ML 2002-2005

Shitet nga: 02 Qer 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 678 EUR

Komuna: Tiranë
makina ka 2 pale disqe gjithsej 10 disqe (5 jane 17 te S KLAS 600 dhe 5 jane origjinal te vet te fabrikes)

E 270 cdi 2000 viti, blu me reflekse metalizato qe i shkon me shume ketij modeli. makina eshte shume e bukur.
mega full
super gjendje
klima digitale
benzi me i mire dhe me i forte dhe me ekonomiku i prodhuar
motorr super gjendje (dhe i pavdekshem qe ka nxjerre ky model w 210) 560 euro goma michelin te sapovendosura te reja, 400 euro sistem te ri komplet frenimi para prapa origjinal brembo. i vecante persa i perket konsumit 5 deri 7 litra nafte per shkak se eshte me kamjo manual


traga ok, sherbime ok, letra ok,
cmimi 5500 euro
Me nderrim 6000 euro (preferohet ML 2002-2005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim