U SHITTT Kamijon man 4 aks me palfinker 66000 pk

Shitet nga: stelios 30 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR   50 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet kamijon man 4 aks 4x8 me vinc palfinker 66000 pk 6 dalje dhe 5 dalje fjp me telekomande ne gjendje shum te mire ..46 metra gjatesi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim