Furgon Mercedes Sprinter dizel -98 Okazionnn

Shitet nga: Leke 23 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Sprinter , me 17 + 1 Vende , i bardhe , me 5 pistona , motorr 310 , me KONDICIONER , me marrsha , me bagazh te Bollshem , Makine ne gjendje te perkryer Pune , me cdo leter te nevojshme dhe sherbime te kryera , Goma pothuajse te reja , Cmimi i Diskutueshem !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim