Borepastrues Unimog U 1450 me krypore dhe pllug ..

Shitet nga: Lirim 15 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
Mercedes Benz Unimog U1450 427/20 Viti1988 / 156 PS / 4x4 me krypore Kupper Weisser STA 80 W17AFF 1.7 kubik (viti 1998) dhe pllug te bores Gmeiner Ramox 2.9m viti 2010
152 766 km
Ne gjendje te rregullte dhe i gatshem per pune .
Kamioni gjendet ne Obiliq/Kastriot-Kosove.
Kontaktoni ne Kastriot / Kosove ne telefonat +37744319077 dhe +38649651621.
Mund te shiten edhe ndaras,kamioni,kryporja apo pluugu i bores.


Qmimi 31.500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim