Shitet Karrotrec me vinc Mercedes Atego 2002

Shitet nga: karroatreci 25 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR   25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 1018 viti 2002 me 230.000 kilometra motorri me 4 pistona ne gjendje shume te mire pesha ne total eshte 10.5 ton me vinc 15 metra me letra deri ne dhjetor 2017 cmimi 22000 euro me marreveshje . Cel 00355692066433.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim