Mercedes 312 me kupol OKAZION

Shitet nga: 24 Mar 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
sprinter 208 cdi.ne gjendje perfekte.me dogan dhe dokumenta te paguara. me targa te reja.Me pak kilometra.kemi dhe disa sprintera te tjere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim