MERCEDES ME VINC 814 1114

Shitet nga: Ani 03 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Kamjoncin kamjon 814 1114 me vinc palfinger 3 dalje 2700kg vet shkarkues 3 anet kazan 5 metro kupesh..cmimi 10 mij ero
me bllokazh diferencjali disponoj dhe bylyk per transport hekuri dhe gjera te tj..makina eshte me goma 80% te reja
Mar porosi per makina te ndryshme te xhdo lloj tonazhi ... makinat i sjell nga Gjermania...disponoj
vinc te madh per pesha te renda dhe lartesi te mdhaja dhe bylyk per transporte te ndryshme..kamjon ose kamjoncin
NDRROHET ME MAKIN TJ
VETUR OSE FORISTRAD
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim