Kamjocin Mercedes 410

Shitet nga: Ibrahim 06 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamiocin, 410. Viti 91 ne gjendie te shkelqyer motorrike e xhenerike me letra te sapo prera esht e gatshme per cfardo lloj prove nga ana juaj per cfard lloj informacioni na kontaktoni ne numrin 0682678596
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim