Iveco pompa cifa36 m

Shitet nga: Florand Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Cursor
Iveco cursore 4 akse viti 2003
Pompa cifa 36 metra viti 2006
Ne gjendje te shkelqyshem i gatshem per cdo dhoi prove. Per me shum informazon kontatoni n 068 2016509 Florand shpk vore tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim