Furgon Mercedes Sprinter cdi

Shitet nga: sprinter 08 Jan 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sprinter 208 cdi.ne gjendje perfekte.me dogan dhe dokumenta te paguara. me targa te reja.4 sprintera.2 modele cdi.dhe 2 modele te thjesht.viti 97.98.dhe 2001.2002.te kater ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim