Bulldozer hanomag 600 C

Shitet nga: Hanomag 600 c 14 Gsh 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bulldozer hanomag viti 1987 pesha 16 000 kg,thika perpara 3.5 m, ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim