Motor Skaf Glastron me motor volvo penta 135 ku..

Shitet nga: denis 23 Krr 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Skaf Glastron sx175 an i sapo ardhur nga Anglia ne gjendje te perkryer si brenda ashtu edhe jashte .gjatesia 5.5 meter; gjersia 2.35m; me 8vende te rregullta (((KUJDES)))MOTORI ESHTE I RI VETEM 60 ORE PUNE)))volvo penta 135 kuaj fuqi;; 3.0kubik benzine harxhim mesatar 12 liter ne ore;; Viti i prodhimit 2000 ;;Skafi eshte ne gjendje te mrekullueshme gjithashtu edhe(( rimorkio kjo e fundit ka cmim ne vete 1800€(EURO)) Ka edhe shume extra si p.sh
GARMIN,per fishfinder, matjen e thellesis dhe temperaturen e ujit
Dy tenda dielli nje sport edhe nje te madhe
Spiranca
Ski per uje bashke me litarin perkates
Gomerdare per terheqe ne uje (shih fotot)
dokumentacion i rregullt per brenda e jashte vendit
Dogane e paguar me 21 08 2013
leje lundrimi 23 08 2013
leje flamuri dhe kolaudim i ri per nje vit
Kujdes!!!!! rimokio ka cmim extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim