Shtepi Private ne Dergut Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 06 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shesim Shtepi Private ne L.Dergut me sip totale 164 m2
Sip ndertimi 74 m2
Shtepia eshte e restauruar kohet e fundit dhe disponon haprise te bollshme per parkim 90m2 oborr!
Cmimi eshte shume i arsyeshem !
Shitet ne kushte urgjente !
Kontajkt Agjent imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim