Shitet ore celular smartwatch

Shitet nga: sergjio 02 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Unisex
Kam per te shitur nje ore celular prodhim i 2015 i papedorur sherben si sahat dore po kryen dhe gjitha funksionet si celular plus ka dhe opsione shtese.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim