Samsung Galaxy S4

Shitet nga: adis 06 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

295 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet samsung galaxy s4,I bardhe 16gb me dimensione 136.6 x 69.8 x 7.9 mm.samsungu ka mikro sim dhe eshte prodhuar ne mars te 2013-es ne USA.Samsungu eshte mirembajtur ,ekrani nuk ka asnje lloj gervishtjeje .Kapaket jane ne gjendje te mire dhe kane 2 apo 3 gervishtje te lehta qe nuk vihen re.Nuk I kam nderruar per arsye se jane origjinalet.Samsungu ka programe dhe lojra te instaluara nga PLAY STORE.Samsungu ka edhe 3 kellefe ,karikues dhe kufje origjinale.Nderrohet me iPhone 5s,ngjyra nuk ka rendesi por te jete I mirembajtur sic eshte edhe samsungu.Shtoj edhe 50€(euro) nga ana ime.per me shume shume informacione kontaktoni ne 0673836619 ose ne e-mail adisokaj@hotmail.com. FALEMINDERIT!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim