Fiat Stilo 1.9cc dizel -02

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Shkodër
Fiat Stilo i vitit 2002 1.9 Nafte.
Eshte i ardhur nga Italia me sherbime te bera makine eshte shume e paster brenda dhe jashte.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Dogane e paguar!
Cmimi 2450 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim