Kamion MAN 10153

Shitet nga: AGOSTINI 02 Dhj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
kamjonit nuk i behen letrat...por eshte ne gjenje prefekte me bateri te reja sponta alumini..gjatesia e karroceris 5.20 dhe gjeresia 2.50 gomat 235. Ka qen e mbuluar me mushema pa punuar ne shqiperi
me munsi nderrimi me kamjoncin vetxhgarkus ose,zetor mbi 45kv


po pati kush interesim per keshtu si eshte ..telefoni 0674802683
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim