Shtepi 1 katshe 90 m2 dhe truall 503 m2 Velipoje

Shitet nga: Alban Fusha 15 Qer 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 000 EUR   110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Shkodër
NJE MUNDESI E MIRE PER NJE INVESTIM TE ZGJUAR,,,Ne Qender te Velipojes,,perball kompleksit Fishta,,ne rruge krysore ,,,kemi per te shitur shtepi nje kateshe,,3+1(dy dhoma gjumi+salon+guzhine,,korridor,banjo e verande) me siperfaqe ndertimi 90m2 dhe siperfaqe trualli 503m2,,,objekti me certifikate pronsie rinovuar tetor 2014,,,cmimi 110000 euro,,cmim i negocueshem ne varesi te menyres se pageses,,na kontaktoni Atlantik Real Estate Imobiliare Shkoder,,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,Zyra : 022242600,Mobil :0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim