Apartament prej 70m2 ne Shkoder

Shitet nga: Eddi 17 Gsh 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Shkodër
Siperfaqja: 70 m2
1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon
Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet sebashku me te gjitha mobiljet,
apartamenti eshte me hipotek edhe me te gjitha dokumentat te rregullta.
Per informacione kontakto: homeshkoder@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim